Йога в Чернівцях

Субота, 15 липня 2017, 11:29

Кожен намагається зайнятись спортом, проте варто зазначити, що всі обирають для себе різні види. Та досить популярний вид особливо в Чернівцях – йога. Є безліч різних студій, які пропонують свої послуги, вони навчать правильно все виконувати, знаходити гармонію та мир в душі, хоча більшість людей ходять просто, щоб розслабитись та тримати тіло в тонусі. Зараз розпочався якраз сезон йоги, який триватиме до початку вересня.

Жінки та чоловіки суботнім ранком зібралися у парку імені Т. Шевченка, щоб попрактикуватися вправам йоги. Люди, які проходили повз групу чернівецьких йогінів, не приховано дивувалися, а дехто навіть долучався до заняття. Прямо серед парку група організувала заняття просто неба. В Європі таке давно вже практикують та можна побачити такі групи прямо на центральних площах світових столиць. Проте для Чернівців це поки дичина, але зовсім скоро це можна буде змінити.

Йога – корисний вид спорту, який тримає тіло в гарній формі, можна м'язи привести в тонус та підтримувати гарний зовнішній вигляд. А також це відпочинок та пошуки миру, що дуже потрібно багатьом українцям. Це заспокоює душу та приводить в відчуття щастя. Тому варто спробувати кожному.