Буковинські футболісти

Четвер, 10 серпня 2017, 12:37

На Буковині футбол грають добре. Хоч до всесвітніх команд ще потрібно добре попрацювати, але все ж результати хороші. В останньому матчі підопічні Бужака та Телегея не змогли обіграти румунську команду. 9 серпня на стадіоні «Буковина» завершився традиційний юнацький футбольний турнір «Чотири регіони для Європи». Цього року у змаганнях взяли участь гравці 2002 року народження. Молоді юнаки змогли побороти іноземців. Це – майбутнє буковинської збірної.

Останнього ігрового дня французи переграли німецьких однолітків (3:1), а ось основний час матчу між чернівецькою командою (тренери – Олександр Бужак, Андрій Телегей) та колективу з Сучави переможця не визначив – 0:0. У серії післяматчевих пенальті кращими стали румунські гравці – 4:3. У підсумку наші земляки посіли третє місце. Кращою стала команда департаменту Майєнн (Франція). На другій сходинці розташувалися гравці колективу округу Швабія (Німеччина). Команда Сучавського повіту опинилася на четвертому місці. Це хороші результати, і хоч не всюди виграшні, але це показує, над чим потрібно працювати.

Відбувся також товариський матч офіційних делегацій Чернівці – Інші 3 регіони. Основний час завершився унічию – 3:3 (пенальті – 2:1).