На дорогах Буковини почали з’являтися електромобілі

Понеділок, 14 березня 2016, 11:28

Наразі вже семеро буковинців являються власниками автомобілів, які заправляють не традиційним бензином, а «з розетки». Для нашого краю це поки що новизна, однак на всеукраїнському ринку ці незвичні автівки з’явилися вже досить давно.

П’ятеро чернівчан, хотинчанин та житель Сторожинецького району вже встигли насолодитися перевагами та їздою  автомобілів, які функціонують виключно завдяки електриці. Роз’їжджають буковинці на  електрокарах марки «Tesla» та електромобілі «Nissan  Leaf».  Ці види автотранспорту  2011-2014 років випуску. Можно почитать разные статьи про автомобили и понять все плюсы этого вида транспортного средства.

Фахівці стверджують, що незабаром в нашій області курсуватимуть десятки аналогічних автомобілів. Електрокари мають цілу низку переваг. Вони допомагають своїм власникам заощаджувати кошти, адже через високі ціни на паливо, зручніше заправлятися електроенергією. Окрім того, у столиці Буковини найближчим часом планують створити спеціальну заправку для електрокарів.

Парламент офіційно дозволив не платити ввізне мито за електромобілі. Воно становило 8% від вартості. Далі на ці відсотки ще нараховувались 20% податку на додану вартість. Таким чином, відміна мито здешевлює електромобіль відсотків на 10.

За перші 8 місяців 2015 року в Україні 231 електромобіль отримав першу реєстацію. Це майже на 400% більше, ніж за аналогічний період 2014 року. Отже, враховуючи відміну мито і дешевшання, можна прогнозувати подальший ріст цікавості українців до електромобілів.

Пропозиція

Найпопулярнішим електрокаром, згідно реєєстрації, в Україні сьогодні є Nissan Leaf — 149 машин. На другому місці марка Tesla з показником в 21 машину. Замикають трійку лідерів електричні автомобілі Renault — 19 авто.

Однак, як розповів у коментарі сайту "24" голова правління Української асоціації учасників ринку електромобілів Арсеній Абдураїмов, на сьогодні в Україні є тільки два офіційних дистриб'ютори електромобілів, це компанії "БІО Автомотив" (імпортер і дистриб'ютор Гонгконгського автовиробника "BIO Automotive Co.") та "Ніко-Україна" (офіційний представник Mitsubishi ).

Виходить, що більшість, якщо не всі, ці автомобілі поставлені "сірим ринком". За словами пана Арсенія, серед усіх, завезених в Україну Tesla, тільки одиниці з них — придбані і завезені офіційно.

Модельний ряд електромобілів, що пропонують тільки офіційні компанії — становить близько 5. "Сірий" ринок пропонує значно більшу їх кількість.