Медична допомога дітям

Вівторок, 12 вересня 2017, 21:38

Влада міста намагається зробити все комфортно, щоб людям було зручно користуватись усім навколо. Тому перинатальний центр можуть передати на утримання місту. Міський голова Чернівців Олексій Каспрук заявив, що перинатальний центр, який будують в місті, можуть передати на утримання місту. За його словами, наразі ведуться перемовини. Це допоможе зробити обслуговування більш комфортним.

«Завдяки цьому ми зможемо забезпечити переїзд пологового будинку назад в перинатальний центр, звільнити площі в дитячій лікарні на вулиці Буковинській, зможемо нарешті під одним дахом надавати дітям міста всю необхідну допомогу, тому що наразі їх оперують у трьох різних місцях і потім перевозять машинами швидкої медичної допомоги, що неприпустимо. Маючи такий потужний комплекс, ми можемо стати одним із центрів надання медичної допомоги дітям в Україні. Це цілком реально, маючи медичний університет в місті, приміщення та обладнання», - каже мер міста.

Справді в Чернівцях з медициною дійсно все досить добре. Тому можна з гордістю називатись кращим містом з дитячою медициною та з медициною взагалі. Це досить почесно, тому приємно жителям міста та владі.