Буковина потрапила в десятку сільськогосподарських регіонів

Вівторок, 12 січня 2016, 12:14

Чернівці пробиваються вперед

Чернівецьку область прийнято сприймати, як регіон, який “харчується” за рахунок торгівлі (дрібного бізнесу, розважальних закладів) та туризму. Інші сектори економічного життя, якщо і вказують то виключно формально. Ситуація починає змінюватись.

Доказом цього стали відомості отримані з проекту “Економічне та галузеве співробітництво: Сільське господарство”. Розміщення Чернівців у десятці безперечно є доказом прогресу і зростання області. Хоча Чернівці й замикають десятку, це все ж є перемогою, оскільки діяльність аграріїв починає грати зростаючу роль в економіці.

Варто зауважити логічність такого результату, оскільки у чернівецькій області агрокліматичні умови, більш ніж доречні для ефективного сільського господарства, що підтверджують і спеціалісти.

Найбільш успішним виробництво виявилось стосовно зернових культур, цукрового буряка. Далі йдуть овочі, м’ясо, яйця, вовна і молоко.

Хай це лише невеличка перемога відносно тих, які ще необхідно здобути. Саме тому, не час зупинятись, оскільки включення до таких списків накладає додаткову відповідальність і надає стимул до продовження активності і зростання.