Податковий кодекс дістався й репетиторів

Середа, 27 січня 2016, 16:39

Вже в цьому році чернівецькі ведучі весілля, репетитори та фрілансери платитимуть податки.

ПК

У Чернівцях найбільше неоподаткованих коштів отримують саме вищесказані особи. Саме тому інспекція наголошує на тому, що хто не встиг надати декларацію про доходи в 2015 році, той в обов’язковому порядку повинен це зробити до першого травня поточного року.

15%, а в деяких випадках навіть 20% від заробітку повинні будуть сплатити чернівчани до міського бюджету, а також 1,5% військового збору. Тобто з кожних 100 гривень будь-який репетитор має сплатити 15 грн до казни міста, а також 1,5 грн на підтримку армії.

Таким чином начальник відділу адміністрування доходів у місті Чернівці нагадує, що декларацію можна заповнити та подати особисто, через уповноважену особу, листом та в електронній формі у такому порядку в якому це зазначено законом.

З правилами заповнення, а також із самим законом можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Верховної ради України.

Ще в 2015 році, в соціальних мережах всі українці ставили різноманітні питання, висловлювали незадоволення та обмінювались досвідом оподаткування. Але як зазначає закон, кожна людина, яка отримує хоча б  якісь кошти таким чином, повинна задекларувати свої доходи.