Хор заспівав Щедрика посеред магазину

П'ятниця, 30 грудня 2016, 15:21

29-го грудня перед новорічними святами в магазині «Обнова Єврошоп» люди купували святковий одяг. Та раптом з примірочних та кутиків почали виходити люди, які співали. Вони зійшлись в центрі магазину та почали співати Щедрика, адже 100 років тому була створена саме така композиція, яка зараз відома на весь світ. Щедрик співають українською та багатьма мовами, в магазині ж пролунало ще англійською.

Відвідувачі магазину були приємно вражені. Вони не сподівались таке почути. Як виявилось до магазину повним складом завітав камерний хор Чернівців. Було понад 30 людей, які в декілька голосів виконували Щедрика. Захоплені глядачі уважно слухати та знімали на свої телефони. Також запросили і відео оператора, який зняв все на відео.

«Я завжди ходжу в цей магазин, шукала саме сукню на свята, бо ще нічого не встигла придбати. Спокійно вибирала одяг, аж раптом позаду мене виходить жінка з роздягальні та починає співати, я здивувалась і злякалась, а потім почула ще голоси. Ми здивовані з сином почали придивлятись, що відбувається. Виявилось співав хор, це буде дуже гарно і святково. Нам сподобалось, справжня атмосфера нового року», - розповідає клієнтка магазину.