Містичне кіно

П'ятниця, 04 серпня 2017, 12:18

Кожен любить ввечері сісти подивитись хороший фільм, проте є люди, які дивляться на цю річ з іншого боку. Хтось хоче зайнятись процесом зйомки. І добре, що є люди, які все ж цим займаються та творять нове кіно. Це завжди приємно дивитись на щось вітчизняне. І зараз тривають зйомки фільму, в основі якого історія сучасної молодої відьми Іванки. Знімають все це на Буковині. Фільм буде з елементами містики та жахів, проте це повинно бути щось цікаве.

Наразі зйомки тривають у Вижниці, розповіли очевидці та поділились фотографіями. Зі світлин видно, що зйомки відбуваються вночі. Воно й не дивно, якщо мова йде про жахи. Тому знімальна площадка темна. Це повинно вийти щось дуже незвичне для українського кіно, хоча був вже фільм з елементами містики.

«Морена» – один із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму складає 39 мільйонів гривень, з них половина – коштом Держкіно. Це приємно, що є кому фінансувати зйомки. Адже така велика допомога дуже потрібна. На екрани стрічка вийде навесні-влітку 2018-го року. Всі вже чекають, коли це буде, щоб побачити, що на знімають українські професіонали. Залучили багатьох людей, які розуміються в зйомці. Тому повинно вийти щось якісне.