Порада чернівчанам. Що приготувати на Новий рік - 2013

Субота, 24 листопада 2012, 23:14

Якщо ви, вирішуючи, де зустріти наступаючий Новий Рік-2013, зупинилися на тихому домашньому застілля, то вам, безсумнівно, буде цікаво дізнатися, які страви потрібно подати на стіл в святкову ніч.    Зазвичай прийнято "погоджувати" все наїдки з символом наступного року. У 2013-тому це буде чорна водяна змія. І тут, треба сказати, можна зітхнути з полегшенням, тому що цей представник тваринного світу має досить обширний раціон, в який входить в основному м'ясо, а це значить, що приготувати на свято господаркам можна буде багато чого смачненького, розповідає Vsemisto.info.

Якщо ви, вирішуючи, де зустріти наступаючий Новий Рік-2013, зупинилися на тихому домашньому застілля, то вам, безсумнівно, буде цікаво дізнатися, які страви потрібно подати на стіл в святкову ніч.

Зазвичай прийнято "погоджувати" все наїдки з символом наступного року. У 2013-тому це буде чорна водяна змія. І тут, треба сказати, можна зітхнути з полегшенням, тому що цей представник тваринного світу має досить обширний раціон, в який входить в основному м'ясо, а це значить, що приготувати на свято господаркам можна буде багато чого смачненького, розповідає Vsemisto.info.

Що приготувати на новий рік 2013

Чорна водяна змія, символ наступаючого Нового Року-2013

, як уже говорилося, любить м'ясо, якщо конкретніше, то дичину. Також подобається їй кролик. Як відомо, цей звірок - делікатес, страви з нього можуть їсти будь-які люди, навіть ті, хто сидить на дієті. Зробити, наприклад, смачного запеченого кролика головним блюдом на столі у святкову ніч буде відмінним рішенням.

Змія також любить жаб. Може бути, це для чернівчанина вважається екзотикою, але побалувати себе в свято настільки незвичайної їжею, як жаб'ячі лапки, можна.

У пошані також будь-які страви з риби і яєць.

Не забувайте і про салати (зелень припаде до смаку не тільки символу Нового 2013-ого Року, але і вашим гостям), фрукти (традиційні мандарини, ананаси і яблука) і, звичайно ж, напої (наприклад, шампанське).

Добре продумавши те, що буде на святковому столі, не забудьте приділити увагу своєму зовнішньому вигляду і настрою та інтер'єру вашого будинку. Підберіть собі правильне і модне новорічне плаття, прикрасьте свою квартиру символікою наступаючого нового року, нарядіть ялинку, подивіться дитячі новорічні мультфільми і послухайте відповідну святкову музику. Слід також подумати про музику, яка звучатиме при застіллі, і деяких аксесуарах, наприклад, про красивих свічках. З наступаючим Новим 2013 Роком, символом якого є чорна водяна змія! Нехай все у вас буде добре!

Отже, що приготувати на новий рік 2013 - вибір дуже широкий!

© Vsemisto.info