Ярмарок вакансій в Чернівцях

Середа, 17 травня 2017, 14:21

Кожна людина хоче знайти своє місце в житті, знайти хорошу роботу, яка буде приваблювати та захоплювати. Також хочеться, щоб робота приносила не лише задоволення, але й непоганий заробіток. Саме тому студенти в Чернівцях дуже сподіваються отримати роботу в Європі.

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує взяти участь у «Ярмарку вакансій» від Представництва ЄС в Україні та профспілкової організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича, який пройде 16 травня 2017 р., з 11:00 до 16:00 у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за адресою: м. Чернівці, вул. Михайла Коцюбинського, 2, корпус 5, 2 поверх, Мармурова зала.

Тут можна буде пройти різні співбесіди, записатись на стажування. Також на ярмарці будуть корисні тренінги, які допоможуть студентам підготувати себе до роботи та співбесід. Можна буде почерпнути багато корисної інформації. Також можна буде дізнатись про безкоштовне навчання в Європі.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в м. Чернівці по телефону 095 5655535 або пишіть на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Не пропустіть, адже буде багато корисного, що може змінити ваше життя раз і назавжди.