Що одягнути в Новорічну ніч - зустрічаєм рік змії

Неділя, 04 листопада 2012, 12:17

Змія - один з найбільш елегантних знаків Зодіаку. Вона любить стильні вбрання з красивих гладких блискучих тканин. Для новорічного вбрання підійдуть еластан, шифон, шовк, атлас, шифон. Ніяких шорстких тканин типу грубого льону або вельвету! Ніяких вставок зі зміїної шкіри в одязі та аксесуарах. Змія вважає Крокодила своїм родичем, тому відповідні сумки та ремені залиште для наступного випадку.    Змії бувають всіх відтінків сріблястого, зеленого, червоного, жовтого кольору. Для святкової ночі можна вибрати наряд будь-якого кольору, крім однотонного білого - це точно Змії не сподобається! І чоловікам ні в якому разі ніяких білих сорочок! Так як космічний елемент року - вода, то ідеальним вибором для зустрічі 2013 року будуть всі водні відтінки: блакитний, світло-блакитний, морської хвилі, синій ...

Змія - один з найбільш елегантних знаків Зодіаку. Вона любить стильні вбрання з красивих гладких блискучих тканин. Для новорічного вбрання підійдуть еластан, шифон, шовк, атлас, шифон. Ніяких шорстких тканин типу грубого льону або вельвету! Ніяких вставок зі зміїної шкіри в одязі та аксесуарах. Змія вважає Крокодила своїм родичем, тому відповідні сумки та ремені залиште для наступного випадку.

Змії бувають всіх відтінків сріблястого, зеленого, червоного, жовтого кольору. Для святкової ночі можна вибрати наряд будь-якого кольору, крім однотонного білого - це точно Змії не сподобається! І чоловікам ні в якому разі ніяких білих сорочок! Так як космічний елемент року - вода, то ідеальним вибором для зустрічі 2013 року будуть всі водні відтінки: блакитний, світло-блакитний, морської хвилі, синій...

 


Самий ідеальний вибір для зустрічі Нового року - то, звичайно ж, в рік змії - це сукню чорного кольору! Потрапите в точку, якщо надягнете прикраса у вигляді змійки: кільце, браслет, кулон, брошка. Добре, якщо малюнок на сукні буде нагадувати зміїні візерунки або воду .. Квіти, метелики, ракети - наряди з такими малюнками треба відкласти до наступного разу! Манікюр - однотонний, акуратний, волосся - краще кучеряве.

По силуету одяг має бути обтягує. Якщо фігура не дозволяє, то можна обійтися блискучим поясом з шовку або шовковими рукавичками. Загалом, якщо ваш новорічний наряд буде елегантним і багатим, то в майбутньому році на вас чекає фінансовий успіх. Відвідувачі соціальних мереж діляться новорічними прикметами: «Я знаю, що чоловікам треба загорнути в чорний шовковий платок будь-яку сріблясту монету і покласти в ліву кишеню піджака або штанів - це буде принада для грошей», «Якщо по кишенях дітей-школярів розкласти шматочки малахіту або малахітові намистинки, то Змія пошле дітям розум, увагу, і міцну пам'ять ».

Редакція «Vsemisto.info» бажає всім своїм читачам мудрості змії Скарабеї і мощі Змія Горинича - і тоді весь наступний рік пройде на ура!

http://shopate.com/store/wholesale-dress/ - придбайте сукні оптом.