Вплив алкоголю на організм і на життя в цілому

Неділя, 01 лютого 2015, 19:58

бросить питьАлкоголь є одним з актуальних і болючих проблем нашого суспільства. Війна на сході країни, соціальна незахищеність населення, різного роду негаразди – все це приводить людину до вжиття спиртних напоїв.

Про шкідливий вплив алкоголю на організм людини відомо давно і це не є великим відкриттям чи секретом. Особливо це стосується випадків, коли алкоголь вживається систематично. Занепокоєння викликає й те, що категорії людей, вживаючих спиртне, розширилися. Все частіше можна зустріти у громадських місцях молодь в нетверезому стані, серед яких, нажаль, є і дівчата.

Людина у стані алкогольного сп’яніння поводиться неадекватно, стає дратівливою, грубить близьким і рідним, з нею частіше трапляються нещасні випадки, така людина частіше завдає шкоди іншим людям. Але найголовне і найважливіше, що людина шкодить собі, своєму організму.

Систематичне вжиття алкоголю призводить до порушень в роботі основних органів людини -   травного тракту, печінки, серця, кровоносних судин, нервової системи та інших органів. У таких людей швидко розвиваються різні захворювання, знижується тривалість життя, значні негативні зміни відбуваються у психіці. Це призводить до того, що людина перестає себе контролювати, у неї знижується почуття відповідальності, вона втрачає силу волі, працездатність, у неї зникає інтерес до роботи, сім’ї, друзів. Чим це все закінчується, ми добре знаємо.

Часто можна почути про те, що завдяки алкоголю можна зігрітися, покращити собі настрій, зняти стрес, підвищити апетит, вилікуватися від застуди і т.п. Можливо, якась маленька доля  правди (не істини) в цьому є. Але по великому рахунку – це все міфи. Тому, будьте обережні і не експериментуйте зі своїм життям!