Неочищена вода шкідлива для Вашого здоров’я

Понеділок, 09 лютого 2015, 17:42

Кожна сім’я в Україні хоче бути здоровою. Вода – це і є наше здоров’я. Організм людини також на 80% складається з води. Вибираючи воду на полицях супермаркетів, ми не рідко читаємо її склад, і чи вона очищена. Багато з нас, не купує воду, а купує очисну систему води – для того, щоб впевнитися, що ми п’ємо дійсно хорошу воду. Провірити воду, ми можемо за допомогою приладу «ph метр». Цей прилад зможе відповісти нам на багато запитань: який показник водороду у воді, яку ми п’ємо, скільки в ній харчової продукції та сировини, а також скільки в ній важких металів, які такі шкідливі для нашого організму. Такий прилад не рекомендують купувати в особистих цілях для однієї сім’ї, адже це не зовсім зручно і дуже дорого. Але, якщо у Вас є своя фірма по виробленню води, то такий прилад повинен бути в практиці на офіційній основі. Адже, як інженери зможуть виготовляти продукт, не знаючи, які в ньому є показники, сировина, метали тощо.

Вода, це не тільки Ваше життя та здоров’я, це ще є корисна копалина, яку дійстають глибоко з-під Землі. Якщо ця вода дійсно с підводних джерел, то в ній є корисні мінеральні речовини, але їх також потрібно перевіряти. Оскільки незнати, що могло ще потрапити у такі води. У колодязях, як правило, вода не зовсім підходить для пиття, але в селі іншої й немає. Також ця вода підходить для полиття огородів та саду.

Повернемося до сімей, які мають очистку води у себе вдома. Так, це дуже добрий прилад. Постійно потрібно змінювати спеціальні фільтри, в яких залишаються залишки важких металів, які не можна споживати. Такі фільтри куштуватимуть не дорого, а ось система води – це трішки дорожче. Але ж Ви хочете, щоб Ваша сім’я була здоровою та щасливою, тому ніколи не можна економити на Вашому здоров’ї. Очищена вода – це в першу чергу, Ваше хороше самовідчуття.