На Буковині освятили бойовий стяг для військових

Понеділок, 16 лютого 2015, 13:18

14 лютого 2015 року з благословення архиєпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія в Свято-Покровському храмі с. Мамаївці головою соціального відділу Кіцманської єпархії митр. прот. Іоаном Чокалюком було освячено бойовий стяг з іконою вмч.Георгія Побідоносця для військових Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

О.Іоан побажав прикордонникам, щоб за молитвами Георгія Побідоносця Господь охоронив їх від ворогів видимих і невидимих, укріпив їх і зберіг від усякого зла, щоб з кожного бойового завдання повертались цілими та неушкодженими.

Водночас, щоб завжди пам'ятали, що захист Батьківщини - це священний найвищий обов'язок кожного християнина. Також о. Іоан наголосив, що в молитвах просить, щоб Господь просвітив розум і ворогам нашим, щоб вони, схаменувшись, розкаялись і покинули Батьківщину нашу, залишили нас у мирі та повернулись до своїх сімей живими - і це буде найбільший у їхньому житті здобуток, адже і їх чекають діти, і за ними плаче мати.

Нехай усвідомлять що ніякі ДНР чи ЛНР не варті жодного людського життя, бо життя - це безцінний неперевершений дар Божий, який дається людині лишень раз, і прожити це життя людина повинна щасливо і в мирі.