Чернівчанка травами вилікувалася від цукрового діабету

Четвер, 19 лютого 2015, 11:58

Валентина Айсюк тепер не дотримується дієти і не звертається до лікарів

Десять років тому у Валентини Айсюк діагностували цукровий діабет. Тоді рівень цукру перевищував 11-12 ммоль/на літр. Після діабетичної коми Валентина Іванівна відмовилася від пігулок та ліків. Вона лікує себе травами і не дотримується жодної дієти.

Ще до цукрового діабету у Валентини Айсюк діагностували енцефаліт – запальне захворювання головного мозку. Жінка двічі на рік проходила курси лікування. Проте після тієї кількості ліків, уколів та систем, якій їй вводили, почувалася усе гірше.

– Думаю, причиною цукрового діабету в моєму випадку стало передозування медпрепаратами, – міркує жінка. – Інакше своє захворювання пояснити не можу. У сім’ї ніхто ніколи не мав підвищеного цукру. Тож я стала першою.

Лікарі запевнили: вилікуватися від цієї хвороби неможливо. Призначили інсулін та строгу дієту. Проте жінка категорично відмовилася від цього.

– Вирішила, що буду лікуватися самостійно. Щоправда, приймаю тільки «Діабетон», і той лише по ½ таблетки один раз на день. Лікарі казали, що цей препарат надто слабкий для мене (цукор сягав 12 ммоль/на літр!). А ліки, які дають змогу мені жити нормальним життям, почала вирощувати у себе на дачі: сію овес, конюшину, ожину, ехінацею, безсмертник, чорниці, топінамбур тощо. І протягом останніх п’яти років не знаю, що таке цукор, вищий за 6 ммоль/на літр!

У тумбі Валентина Іванівна зберігає настої трав. Тут і ехінацея, і конюшина, і золотий вус, і калина, і живокіст.

– Пригоршню трав заливаю 200 грамами очищеного медичного спирту. Це має настоятися у темному місці (я для цього обрала тумбу) протягом двох тижнів, - розповідає жінка. - Приймаю настої не щодня, а коли є необхідність. Скажімо, відчула упадок сил, перші ознаки застуди – крапаю собі у столову ложку кілька крапель ехінацеї. І до вечора уже здорова. Роблю також настої з гілочок ожини і конюшини. Якщо з’їла тістечко чи цукерку до чаю, потім протягом кількох днів п’ю по кілька крапель цих настоїв. Таким чином у мене не лише цукор не стрибає, а й тиск, як у космонавта, – 120/80.

Щодня Валентина Іванівна п’є чай із вівса. Збирає його, коли колоски ще не набули золотавого кольору, висушує їх. Запарює у термосі кілька колосків – і цілий день п’є такий чай замість води. Через тиждень чай з овесу змінює на конюшиновий.

– Ці чаї не лише знижують рівень цукру, а й зміцнюють іммунну систему, промивають печінку та нирки, – пояснює травниця. - А я люблю життя. І, незважаючи на діагноз, почуваюся щасливою та здоровою жінкою.

Коментар фахівця

Петро Іваськов, головний спеціаліст управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, голова обласної громадської організації «Діабетик Буковини»:

– Я переконаний, що лікувати цукровий діабет за допомогою виключно фітотерапії не можна. Трави не накопичують інсулін і тому жодним чином не можуть вплинути на засвоєння глюкози клітинами організму. У моїй практиці траплялися випадки, коли лікування травами приводило хворого до реанімації. Тобто це серйозний ризик.

На жаль, кількість хворих на цукровий діабет з кожним роком зростає. Нині цю хворобу науковці вже назвали епідемією. Цукровий діабет викликає втрату зору, ниркову недостатність, є причиною інсультів, інфарктів – такі ускладнення недуги бувають частіше, якщо людина не лікується і не дотримується дієти.

Хочу звернути увагу на те, що я не виступаю категорично проти фітотерапії. Але розглядаю її як додатковий, а не основний метод лікування цукрового діабету. Перш, ніж пити якісь трав’яні чаї чи настої, порадьтеся з лікарем. Це убереже від небажаних ускладнень та великої кількості проблем.

(c) Чернівецький промінь