Від хлопця-росіянина відреклась сім'я через проукраїнську позицію

Вівторок, 07 липня 2015, 14:03

Хлопчина, який вміє відстоювати власні інтереси...

Так сталося, що не всі росіяни на одній стороні з власною країною. Є такі люди, як Влад Колесніков, який захотів відстояти для всіх привселюдно свою точку бачення. Він довів, що він справжній мужчина, який не буде боятися розправи зі сторони уряду, ні своєї власної сім’ї, друзів та колег, які його побили – і зовсім нікого. Тому що, він нікому не хотів доводити свою точку зору, він просто сказав і пояснив, що в нього саме така позиція, яку він змінювати не буде. Тому, молодь могла провести дискусію з ним на інші теми, а ця могла залишитися в стороні. Но ні, всіх зачепило те, що він носив футболку на якій був намальований блакитно-жовтий прапор, а саме держави України, пише http://news-ukraine.com/society.

Згодом, як він стверджує всі зрозуміють, хто винен, а хто – ні. Але буде досить пізно. Навіть зараз, матері, сини яких воюють в Україні просять самого Путіна В.В., щоб він їх туди не відправляв. Хоча Президент говорить, що це просто військові навчання, но коли смерті хлопців стають одна за другою, та всі тіла знаходять на теренах України, то всім все починається розуміти.

Саме Влад Колесніков придумав свій спосіб боротьби з такою політикою, яка ведеться в його країні. Навіть якщо його побили, то його воля не зламна і це факт. А погрози вчителів та педагогів, що він може не здати випускні іспити – це взагалі смішно. Оскільки, в таких закладах навчаються і з інших країн світу, чому саме йому не здати – із-за футболки з прапором України? Ну, ні – це дійсно не людяно й корупційне видовище. Це означає, що педагог прямо вказала на те, що йому прийдеться не солодко, тобто зробила вигляд, що тема йде не про корупцію.

В це діло вмішалась навіть міліція, тому що всі свої побої на тілі хлопець вирішував задокументувати в приміщенні медичного центру, де його вилікували.  Але чому із-за таких дрібниць ним зацікавилася навіть міліція? Невже й там хочуть притягнути хлопця, який не зробив нічого протизаконного до якогось злочину? Якщо подивитися навкруги, то навіть в Європі можна побачити людей, які носять футболки с прапорами Америки чи іншої країни. Так що, тепер їх всіх потрібно заарештувати за це, тому що вони в Європі, а не в Америці?

Источник "News-Ukraine.com"