Другий день Олімпіади в Лондоні визначить медалістів в 14 видах змагань

Неділя, 29 липня 2012, 11:02

Другий день олімпійських ігор у лондоніДругий день Олімпіади в Лондоні визначить медалістів в 14 видах змагань олімпійської програми. У боротьбі за медалі візьмуть участь 22 українських спортсмена.
Серед жінок у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета українську збірну представлятиме Олена Костевич. Українки Катерина Палеха, Тетяна Дорохова та Лідія Січенікова розіграють команднц першість у стрільбі з лука. Серед дзюдоїстів виявиться переможець у ваговій категорії до 66 кг, де Україну представляє Сергій Дребот, а жінки поборються за медалі у ваговій категорії до 52 кг.

Інший комплект медалей буде розіграно на велотрасі, де українка Олена Андрук візьме участь у груповій шосейній гонці. Шабліст Дмитро Бойко побореться за медалі в індивідуальній першості. Важкоатлетка Юлія Паратова бере участь у ваговій категорії до 53 кг серед жінок, а чоловіки позмагаються у ваговій категорії до 56 кг.

У плавання сьогодні розіграють 4 комплекти медалей: 100 м, батерфляй (жінки); 100 м, брас (чоловіки); 400 м, вільний стиль (жінки); естафета 4х100 м, вільний стиль (чоловіки).

У жіночих синхронних стрибках з 3-метрового трампліна виступлять українки Олена Федорова та Анна Письменська.

Як повідомляв НБН, за весь період лондонської Олімпіади буде розіграно 302 комплекти медалей.

Нагадаємо, після першого дня Олімпіади Україна поки залишається без медалей. Лідером же неофіційного командного заліку є збірна Китаю - в її активі 6 медалей.

 

© Vsemisto.info