Наметовий табір «Мандрівник Буковини»

Понеділок, 16 червня 2014, 10:14

7–20 червня 2014 року проводиться тимчасовий пересувний наметовий табір «Мандрівник Буковини» вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області на території пансіонату «Черемош» м. Вижниця.

7 червня 2014 року розпочав роботу наметовий табір, куди прибули делегації з усіх районів області, м. Чернівців, всього 260 дітей. Поряд з вихованцями гуртків Чернівецької області змагалися та оздоровлювалися вихованці Донецького центру туризму та Запорізького...

Відповідно до програми під час табору відбулися обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді (молодша група), обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та 11 збір-змагання «Школа безпеки».

У програмі гри «Сокіл» («Джура») проходили ігри «Відун», «Впоряд», «Пластун», конкурси «Ватра» та звітів про роботу роїв.

У грі «Відун» кращими були рій Вижницького району, друге місце виборов рій Сокирянського району і третіми був Глибоцький район.

Стройову підготовку у грі «Впоряд» найкраще продемонстрували Вижницький,  Путильський та Новоселицький райони.

Художнє представлення роїв у конкурсі «Ватра» перше місце отримав Глибоцький район, друге – Сокирянський та третє – Вижницький райони.

Гра «Пластун» відбувалася у форматі квесту по м.Вижниця. Перемогу здобули вихованці Чернівецького ОЦТКЕУМ, друге місце виборола команда Запорізької області і третє місце отримав Вижницький район.

У конкурсі звітів про роботу роїв прийняло участь тільки 4 райони: Вижницький, Глибоцький, Герцаївський, Сокирянський. Кращий звіт був у Глибоцького району друге та третє місця поділили між собою Вижницький та Герцаївський райони.

У загальнокомандному заліку на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») перше місце виборола команда Вижницького району, друге – Глибоцький район, третє місце отримав Сокирянський район.

Старти обласних змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області для молодшої групи відбувались на дистанціях ІІ класу: «Смуга перешкод» (особисто-командна) та «Контрольно туристський маршрут».

На дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командна) серед юнаків: І місце – Райлян Іван (Новоселицький район), ІІ місце – Злей Роман (Новоселицький район), ІІІ місце – Велущак Олександр (м.Чернівці). Серед дівчат кращими були: І місце – Чобан Галина (сторожинецький район), ІІ місце – Руда Каріна (м.Чернівці), ІІІ місце – Блащук Юстина (Новоселицький район). В командному заліку на дистанції «Смуга перешкод» перемогу здобула команда Новоселицького району, ІІ місце – м.Чернівці, ІІІ місце – Сторожинецький район.

На дистанції «Контрольно туристський маршрут» кращими були: І місце – Сторожинецький район, ІІ – Новоселицький район, , ІІІ – м.Чернівці.

В загальнокомандному заліку обласних змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді  в молодшій групі І місце здобула команда Новоселицького району, ІІ місце виборола команда Сторожинецького району, ІІІ місце – м. Чернівців.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Після змагань групи вирушили у ступеневі, категорійні походи з пішохідного, велосипедного та водного туризму.