В Юності Буковини провели заняття-змагання «Вчимося конкурсному танцю»

Середа, 18 червня 2014, 21:54

17 червня 2014 року в приміщенні концертного залу ЧОЦЕВ «Юність Буковини» відбулося відкрите заняття-змагання «Вчимося конкурсному танцю».

У заході прийняли участь понад 120 дітей. Розпочали заняття-змагання запальним флешмобом (у постановці методиста хореографічного жанру Маріанни Калинюк). Діти впевнено виходили на паркет, демонстрували танці Європейської («Повільний вальс», «Танго», «Фокстрот», «Віденський вальс», «Квікстеп») та Латино-американської програми ( «Самба», «Ча-ча-ча», «Джайв», «Румба», «Пасадобль»). Також були представлені композиції: «Музика навколо тебе», дует «Мій улюблений шпигун», пристрасний «Пасадобль», де танцівники старшої групи імітують кориду.

Вихованці-початківці за цей рік багато навчилися, багато досягли, і це вони показали в художньому номері під назвою «Перші кроки». Також у репертуарі колективу «Молодість» є запальний і дуже енергійний танець - «Шалені дівчата».

Дуже шкода, що з нами немає засновника зразкового художнього колективу бально-спортивного танцю «Молодість»- Віктора Леонідовича Ковальського. Діти пам’ятають свого першого вчителя та наставника, який прививав у дітей любов до хореографії та вчив їх бути дружніми і підтримувати один одного завжди. Танець «У долі своя весна» вдячні вихованці присвятили Віктору Леонідовичу.

Цікавим і неординарним є те, що вихованки гуртка бально-спортивного танцю «Молодість» співпрацюють з модельною агенцію «Таб моделс», тому дівчатка залюбки продемонстрували своє вміння перевтілюватись із танцівниць у граціозних моделей на дефіле.

Завершився захід хореографічною композицією «Музична скринька» і урочистим нагородженням юних танцюристів дипломами та медалями. Таким заходом вихованці колективу «Молодість» довели, що вміють бути цікавими, неординарними та майстерними у своїх вміннях.