В Чернівцях провели Спартакіаду серед держслужбовців

Понеділок, 07 липня 2014, 10:41

Днями в м. Чернівцях на фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» відбулася Спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій, Чернівецької та Новодністровської міських рад Чернівецької області.

З відкриттям змагань Спартакіади учасників привітали заступник керівника апарату  обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін та  в.о. начальника управління державної служби Головного державного управління державної служби України в Чернівецькій області  Михайло Леньков.

Олександр Шкурідін відзначив, що проведення таких заходів формує новий імідж  державного службовця, корпоративної  культури в органах державної влади, оскільки  державна служба вимагає, як збалансування  напруженого  робочого  графіка, так і активного відпочинку. Побажав всім міцного здоров’я, добра, краси тіла й бадьорості духу, вдалих стартів та нових перемог.

У загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда обласної державної адміністрації, на другому місці – Вижницька районна державна адміністрація, на третьому – Новоселицька районна державна адміністрація.

Спортсмени переможці і призери змагань в особистому і командному заліку були нагороджені дипломами, медалями та грошовими призами. Команди переможці і призери змагань у загальнокомандному заліку та по окремих видах спорту були нагороджені дипломами та кубками.