У селі на Буковині з'явилася "Футбольна сотня"

Субота, 12 липня 2014, 10:17

Топорівці завжди було і є селом передовим і патріотичним. У селі на Буковині з'явилася "Футбольна сотня"Якихось дев‘ять місяців кінця 2013-почтатку 2014 років, які переживає наша держава, настільки швидко змінили все довкола, що багатьом іншим народам і поколінням не пережити ніколи, а нам усвідомлювати ще десятиріччями: президенти і міністри майже в одночасся стають злодіями і "пуйлами", одвіку мирні народи вибухають патріотизмом чи ненавистю, а футбольні фанати, які мирно галасували на трибунах і дуділи у дудки, часом влаштовуючи невеликі розборки стають чи не рушійною силою революційних подій і зразком любові до Батьківщини. Що вже казати про речівку чи то пісню, чи то що про Путіна, яка стала неперевершеним міжнародним хітом і безумовно увійшла у всесвітню історію прикладом презирства і зневаги до агресора.

Топорівці завжди було і є селом передовим і патріотичним. А тим більше у світлі останніх подій. Нещодавно тут знову зуміли вразити - створили "Футбольну сотню", фан-клуб сільської футбольної команди, який за організацією і кількістю здатен запхати за пасок будь яких "ультрас" Європи. Клуб однодумців на чолі із лідерами "Футбольної сотні Топорівців" Петра Яремка (автора більшості трибунних імпровізацій), його помічника Юрія Карпи, за безумовного розумінння молодого перспективного тренера команди Миколи Пухальського, та досвідченого президента клубу Петра Гливки додають не лише звукових ефектів, а й переможних очок своїй команді. У фан-клубі є все що годиться - атрибутика, "гуділки-пищалки", оригінальний багатоголосий гімн України. А головне - любов до Батьківщини і Футболу. Крім того - відданість своїй команді та толерантність поведінки. Чи то вдома, де трибуна прикрашена національними прапорами та атрибутикою, чи то на виїзді, де топорівчани просто нищать супротивника, його ігровий дух "речівками" на адресу воротаря, гравців, тренера, спонсорів, суперників і закінчуючи арбітрами матчу,, відповідно, піднімають настрій "своїм". І, що відзначають усі, ніякої лайки, жодних образливих дій чи слів.

- Я особисто був свідком випадку у с. Мамалига, коли топорівчани необачно налякали своїми "ефектами" мам із дітьми, які були поруч, на стадіоні, - розповів головний суддя чемпіонату району з футболу Траян ГУШИЛА. - Вони одразу ж у віршах, з гумором вибачились перед місцевими вболівальникам за незручність та непорозуміння. Звісно, такого більше не повторилося. Подібна поведінка була оцінена присутніми. А головне, що веселий оптимістичний настрій передається всій команді, яка дисциплінується, ставиться відповідально до гри та суперників.

В підсумку  - ФК с. Топорівці є одимн з лідерів ІІ-ої футбольної ліги району. А щодо «Топорівської футбольної сотні» варто зазначити, що її представників вже запрошують для підтримки інші клуби району в скрутних та відповідальних матчах. Ну і звісно справжня дисципліна, згуртованість і повага до суперників стає тим чинником, яка робить банальних "горлопанів" рушійною силою. І в футболі, і в суспільстві.