На Буковині розпочалися Чемпіонати України з пішохідного та водного туризму

Четвер, 11 вересня 2014, 21:35

«Україна – єдина країна», це гасло вкотре підтвердили юні туристи, які приїхали на Вижниччину з 20 регіонів України аби взяти участь у 43 Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму та ІІІ Чемпіонаті України серед юніорів з водного туризму. Урочисте відкриття змагань відбулося сьогодні, 11 вересня, на території пансіонату «Черемош» міста Вижниця.

Розпочався захід вшануванням хвилиною мовчання пам’яті Героїв, які загинули на Майдані під час Революції Гідності. Відтак, за традицією відбулося підняття Державного Прапора України та спільне виконання Гімну.

Учасників змагань вітали головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України Світлана Бут, директор Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Наталія Савченко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Оксана Палійчук, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей.

Як поінформував суддя-інспектор Тарас Блистів, цього року у Чемпіонаті з водного туризму змагатимуться 13 команд. Юні туристи демонструватимуть свої вміння на таких дистанціях: «Раллі», «Рятувальні роботи» та «Спринт».

Водночас 20 команд змагатимуться у пішохідному туризмі на таких дистанціях як «смуга перешкод», «крос-похід» тощо.

43 Чемпіонат України з пішохідного туризму та ІІІ Чемпіонат України з водного туризму триватиме 5 днів, підсумки відбудуться 16 вересня.