Басейн в Чернівцях буде

Середа, 17 грудня 2014, 16:16

басейн чернівціУ столиці Буковини провели виїзне засідання федерації плавання

16 грудня у Чернівцях відбулося виїзне засідання президії Федерації плавання України, участь у якому взяли президент Федерації плавання України Дмитро Качуровський, перший віце-президент Федерації Володимир Шумілін та генеральний секретар Федерації Олександр Кошовий (автор законопроекту «Про фізичне виховання та спорт»), а також в.о. голови обласної державної адміністрації Олена Верига і заступник керівника апарату облдержаджміністрації Олександр Шкурідін.

Під час засідання посадовці домовилися підписати впродовж двох тижнів тристоронній меморандум між Федерацією плавання України, Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Чернівецькою міською радою. Меморандум передбачає співпрацю у будівництві нових і реконструкції наявних на теренах краю басейнів, а також розвитку в регіоні плавання.

Також у засіданні взяли участь бронзовий призер Олімпіади-2004 з плавання на 100 метрів батерфляєм, головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов та учасник трьох Олімпіад, голова Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Іван Гешко.​