Буковинські панкратіоністи - срібні призери чемпіонату України

Середа, 17 грудня 2014, 16:20

У Сумах відбувся особисто-командний чемпіонат України з панкратіону серед чоловіків та жінок. Понад 300 учасників з 17 областей України виборювали перемоги не тільки для своєї області, але й в індивідуальному заліку – за право виступати в збірній команді України на міжнародних стартах. Від Чернівецької області у чергових змаганнях брав участь 21 спортсмен. З цього складу – 14 студентів Чернівецького університету.

У загальнокомандному заліку поступившись лише сумчанам, буковинці посіли ІІ місце. Панкратіоністи з Києва третє.

В особистому заліку чемпіонами України стали студентка 4 курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини Тетяна Гринько і студент географічного факультету Володимир Бевцик. Срібло в активі чотирьох студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини: Ірина Захарчук (4 курс), Андрій Захарчук, Ільє Ілліуц, Юрій Бурса (усі – третьокурсники). Медалі бронзового ґатунку здобули також представники факультету фізичної культури та здоров’я людини: Денис Семенюк (3 курс), Олексій Вишняк (2 курс) і Флоріка Лучич (4 курс).

Характерна деталь: Іліє Іліуц у фіналі змагався із Заслуженим майстром спорту, а Юрій Бурса та Денис Семенюк – із майстрами спорту міжнародного класу.

Приємно, що наші студенти увійшли до збірної команди України.

Буковинських панкратіоністів готував до цих змагань Заслужений тренер України, тренер молодіжної збірної команди України Ігор Наконечний.