У Чернівцях відбулося Свято баскетболу

Понеділок, 23 лютого 2015, 11:57

У Чернівцях провели «Свято баскетболу»

У СЗОШ №22 провели «Свято баскетболу» серед учнів 2-3 класів. У заході приймали участь діти, які займаються у секції міні – баскетболу. Як зазначив організатор «Свята баскетболу» Руслан Чехімський, уся тренерська робота з дітьми такого віку направлена на роботу щодо техніки володіння м’ячем. На цьому робився акцент під час проведення таких естафет, як «Швидкісна естафета», «Ведення навколо», «Ведення змійкою», «Збір урожаю», «Гарбузи», «Павучок», «Боулінг» (конкурс капітанів), «Снайпер» і «Влучна команда».

Під час заходу дітей розподілили на 5 команд. Приємно здивувало те, що кожен із учасників «Свята баскетболу» мав футболку з власним номером і прізвищем.

Найкраще виступили представники колективу «Баскетболісти» (учні 2 Б та 2 В класів, тренер – Руслан Чехімський), які набрали 29 балів. На другій сходинці опинилася команда «Синьо-жовта Україна» (3 класи, тренер – Андрій Прохніцький) – 27 балів. Трійку кращих замкнув «Будівельник» (3 класи, тренер – Андрій Прохніцький) – 24 бали. На четвертому місці опинилися представники команди дівчат «Баскетбольний зал» (2 класи, тренер – Руслан Чехімський) – 23, а на п’ятому – колектив «Майкл Джордан» (учні 2 А та 2 Г класів, тренер – Руслан Чехімський) – 16.  Одну з команд  на честь легендарного американського баскетболіста «Чикаго Буллз» Майкла Джордана назвали недаремно. У день проведення заходу (17 лютого) Майклові Джордану виповнилося 52 роки.

За рішенням журі, до складу якого входили директор ССЗОШ №22 Любов Яворська, заступники директора з навчально – виховної роботи Валентина Мельничук, Марія Антоняк та вчитель фізичної культури Володимир Мизюк, було відзначено наймолодшого учасника «Свята баскетболу» Олексія Остапчука (єдиний першокласник) та найтехнічнішу баскетболістку - Єлизавету Фіщук.

За словами Руслана Чехімського, основне завдання «Свята баскетболу» полягало у тому, щоби показати батькам та іншим присутнім те, чому навчилися діти на тренуваннях та дати їм можливість проявити себе у змагальному режимі. Цікаво, що про те, у яких естафетах відбуватимуться змагання, учасники заходу дізналися вже під час «Свята баскетболу».

Зараз у СЗОШ № 22 приділяють серйозну увагу баскетбольним заняттям серед учнів 2-3 класів. Цим СЗОШ №22 ще раз підтверджує свій статус найбаскетбольнішої школи Буковини. Сподіваємося, що подібні заходи відбуватимуться в інших навчальних закладах краю. ​

(c) Чернівецький промінь