Кубок Ліги Європи знову поїде до Севільї

Четвер, 28 травня 2015, 10:26

У Варшаві відбувся фінальний матч Ліги Європи між українським "Дніпром" та іспанською "Севільєю".

В дуже непростий для нашої країни час українському клубу вдалось дістатись матчу, за яким слідкували всі вболівальники Європи. Це стало великою перемогою для гравців. Вони змусили глядачів всієї країни себе поважати.

Матч почався і команди впевнено пішли вперед. Першим вдалось реалізувати момент українцям. Вже на 7-й хвилині Калінічу вдалось відкрити рахунок. Після передачі Матеуса він без вагань направив м’яч у площину воріт суперника. Саме цей момент став переломним у грі. Одразу ж іспанці взяли всю гру на себе, не залишивши шансу "Дніпру". До 20-ї хвилини вони не створюють небезпечних атак, але тримають м’яч під повним контролем. Трохи згодом українці нагадали про свою присутність атакою, але вже на 28-й хвилині Денис Бойко дозволив м’ячу влетіти у ворота, адже побачив його в останній момент. Тоді виручати свою команду було вже запізно. Гол забив ГжегожКриховяк, тим самим він зрівняв рахунок та подарував своїй команді право спокійно боротись далі.

Вже через три хвилини іспанському клубу вдалось відзначитись вдруге. Рахунок став 1:2 за допомогою Карлоса Бакки, який після пасу Рейеса направив м’яч у пусті ворота. До кінця першого тайму "Севілья" збільшує свій тиск на половині поля дніпропетровців. Але на 44-й хвилині відзначився Ротань. Свій гол у роздягальню Руслан оформив із штрафного, зрівнюючи таким чином цифри на табло.

Після екватору матчу гравці вийшли на поле ніби з новими силами. Вони демонстрували нам динамічну гру та все більше і більше атак. Багато небезпечних моментів було у гравців обох команд, проте реалізувати один з них вдалося лише на 72-й хвилині. Карлос Бакка зіграв у дотик на відправив м’яч у ворота і одразу ж отримав жовту картку за неспортивну поведінку. В пориві емоцій він вибіг за межі поля та розмахував колумбійським прапором (сам він грає за збірну Колумбії і є громадянином цієї країни), за що й арбітр показав гірчичника гравцю.

На останніх хвилинах матчу виникла вимушена пауза. На рівному місці на землю впав Матеус. Наразі невідомо, що саме сталось із футболістом, та будемо сподіватись, що він скоро одужає.

Отож, до закриття всього євро кубкового сезону залишилось зіграти лише один матч, а "Севілья" – єдина команда, яка вчетверте стала переможцем Ліги Європи. Не захотіли іспанці віддавати свій трофей ще комусь. "Дніпро" грали гідно , були активними та наполегливими, проте перемога завжди дістається тільки одному. Команди зустрілись 27 травня на "Національному стадіоні" у польській столиці. Матч закінчився з рахунком 2:3 на користь іспанців.