Кращі спортсмени Буковини подаються до професійного спорту

П'ятниця, 12 червня 2015, 10:14

Всім завжди був відомий один факт, що найкращі спортсмени завжди переходять до професійного спорту аби завжди самостійно покращувати себе та свої й так хороші результати. Таким чином, так само вчинила уже досить знаменита спортсменка в Україні, яку звати – Анна Беженар. Так, вона намагається не відставати від своїх колег, тому переходить у так звану в народі «кращу й вищу лігу». Це означає, що мало того, що її й так визнали найкращою в 2014 році з неолімпійського виду спорту, де вона показала ідеальні результати. Цей вид спорту є панкратіон.

Панкратіон – це такий вид поки що неолімпійського виду спорту, в якому поєднані багато різноманітних видів єдиноборств, а також він поєднує цілому різні прийоми, які використовують в боротьбі на кулачних боях.

Анна ставала неоднократно чемпіонкою Европи, тому й вирішили залишити любительський спорт та увійти до професійного. Її виховував один із заслужених тренерів в Україні – знаменитий Ігор Наконечний. Вона вже, зокрема, провела декілька поєдинків серед професіоналів своєї справи у місті Харьків, в клубі «Оплот», з яких в одному стала переможницею, а в іншому – програла своїй суперниці.

Анна давала й інтерв’ю, де відповідала на багато інших запитань тележурналістів.