У ФК "Буковини" новий тренер

Четвер, 02 липня 2015, 11:29

У ФК "Буковини" новий тренерУ новому сезоні із чернівецькою футбольною командою працюватиме колишній тренер тернопільської "Ниви" Богдан Самардак.

52-річний футболіст починав свою кар’єру у луцькому клубі "Торпедо" на позиції нападника під керівництвом Мирона Маркевича. Згодом виступав за рівненський "Авангард" та "Верес", запорізький "Металург" та тернопільську "Ниву". 14 березня 1993 року Богдан Самардак дебютував у Чемпіонаті Ураїни у матчі Верес – Нива. За роки своєї кар’єри як нападник та півзахисник показав доволі високий рівень гри та роботи в команді. З 1995 по 1996 поповнював лави чернівецької "Буковини". Та вже у 2002 році 36-річним завершив свою футбольну кар’єру на професійному рівні.

У 2012 році став одним з членів тренерського штабу "Ниву", та згодом був офіційно призначений виконувачем обов’язків головного тренера тернопільської команди. Під його керівництвом команда провела 35 матчів, в яких отримала 9 перемог, 7 нічиїх та 19 поразок. І вже в цьому сезоні йому вдасться проявити себе в ролі тренера чернівецької "Буковини".