Підсумки футбольного сезону чернівецької "Буковини"

П'ятниця, 03 липня 2015, 18:22

Підсумки футбольного сезону чернівецької "Буковини"Розпочала свій футбольний сезон чернівецька команда не найкращим чином. Не маючи можливості виїхати на тренувальні збори, команда готувалася до нового чемпіонату вдома, сподіваючись, що в цьому році удача буде на їхній стороні. Деякі проблеми були зі складом, і в результаті за день до стартового сезону 2014/2015 у наших хлопців не було сформованого складу. Перші матчі в сезоні гравцям не вдалося вигравати, тож все, що на той момент потрібно було команді – це зібраність та віра в себе.

На початку сезону всі помітили, що "Буковина" стала слабшою. Можливо, це зумовлено тим, що деякі гравці надали перевагу іншим клубам. З команди пішов Подоляк, півзахисник Орловський та форвард Палагнюк, який в минулому році добре себе показав на полі. Та на початку осені  "Буковина" придбала декількох гравців, які пройшли школу великих клубів: Скидана з Динамо-2, Терехова, який в минулому сезоні грав за молодіжну Іллічівця. Також лави чернівецької команди поповнили півзахисники Ателькін та Толстяк. Саме їм вдалось внести різноманіття та розбавити гру буковинців.

Гравцям вже по ходу сезону довелось приводити себе у форму. В результаті лише в 13 турі їм вдалось перервати серію поразок та набрати перше сезонне очко.

Трохи пізніше, коли ФК Буковина отримала нових інвесторів та президента клубу, їхні справи почали покращуватися. Борги потроху сплачувалися, та команда поповнилася кількома хорошими гравцями. Їм вдалось набрати шість очків у трьох матчах, що зробило "Буковину" однією з кращих команд ліги за підсумками листопада 2014 та вирівнятися порівняно з іншими клубами. Але раділи гравці та вболівальники недовго. Вже на початку літа команда знову почала здавати, на що головний тренер відреагував так: "Чесно кажучи, дивитися на імітацію футбола у мене вже немає сил". Він неодноразово хотів піти у відставку, хотів збадьорити хлопців, випускаючи на поле молодь, і навіть звільнив декількох футболістів, які не дограли сезон. Та це не принесло бажаних результатів.

Ймовірно, "Буковина" все ж таки виступить у наступному сезоні ліги, але хто ж виступатиме за клуб залишається невідомим, адже вона має багатьох яскравих та перспективних гравців, на які націлені інші клуби. Мабуть, побачити точну картину зі складом ми зможемо вже ближче до нового футбольного сезону, а зараз залишається докладати максимум зусиль на підготовку, аби в подальшому покращити свій рівень гри та добитися кращих результатів.

Вікторія Полісан