Чернівчанка виборола срібло на всеукраїнському турнірі з боксу

Субота, 12 грудня 2015, 17:35

Сьомий всеукраїнський жіночий турнір пам’яті Валерія Дем’янова, що проходив у  Івано-Франківську з 9 по 12 грудня увінчався для чернівчанки Оксани Неткачової сріблом. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 62 боксерки, у тому числі із Білорусії та Азербайджану.

11-го грудня вихованка тренера боксерського клубу «КОЛІЗЕЙ» Олександра Погодіна  вийшла у фінал, поборовши у ваговій категорії 52 кг спортсменку із Кам’янець - Подільського.

Фінальний двобій, у якому на ринзі дівчина боксувала із місцевою спортсменкою, хоч і не приніс жаданої перемоги, все ж  дав можливість нашій землячці проявити себе спритним та витривалим бійцем – у турнірі Неткачова посіла заслужене друге місце.

«Для перемоги у напруженій боротьбі Оксані забракло  досвіду, - вважає тренер дівчини Олександр Погодін –  адже боксувати вона почала віднедавна - за майже рік занять їй вдалось зробити великий ривок у майстерності. Сьогоднішній бій із сильною суперницею – кандидаткою у майстри спорту  додав моїй підопічній більше впевненості у власних можливостях. В цілому я задоволений її виступом!»