Буковинець гратиме за відомий футбольний клуб Іспанії

П'ятниця, 04 березня 2016, 15:10

Лави гравців популярного «Атлетіко» - мадридського футбольного клубу поповнив буковинський спортсмен Юрій Ткачук. Футболіст народився у селищі Кельменці, де з дитинства відзначився вправністю в улюбленій грі хлопчаків. Свого часу Юрій грав у складі харківського «Металіста» та навіть встиг зіграти кілька матчів у Лізі Європи.

Між сезонами 2015-2016 років буковинський футболіст впродовж двотижневого проміжку часу перебував на перегляді в ще одному  іспанському футбольному клубі «Ергулес», який виступає у лізі Секунда Б. Однак з цим клубом Ткачук контракт не підписав.

На початку березня в Інтернаті з’явилися світлини, на яких буковинець підписує контракт на стадіоні «Вісенте Кальдерон», яка є  домашньою ареною мадридської команди «Атлетіко».

Свій перехід до відомого клубу Юрій Ткачук прокоментував на власній сторінці однієї із соціальних мереж. Удописі футболіс висловив вдячність усім, хто має відношення до цього переходу.

Для довідки:  «Атлетіко Мадрид » - професійний футбольний клуб з міста Мадрид..Відомий ще з  1903 року під назвою «Атлетичний клуб Мадрида». Один із найуспішніших футбольних клубів Іспанії. «Атлетіко», окрім своїх футбольних успіхів, є одним з рекордсменів Іспанії за кількістю квитків, що продаються та прибутками від реклами.