Семінар від поліцейських з ЄС

Середа, 16 листопада 2016, 16:56

Прибула до Чернівців делегація з Європи. Тут поліцейські з різних країн розповідатимуть місцевим про роботу поліцейського. Особливу увагу будуть звертати на спілкування з громадянами. Дуже важливо прийняти виклик правильно. Важливо зрозуміти ситуацію з декількох слів та швидко зреагувати. Адже деколи хвилина може по впливати на життя людини, а поліціанти питають прізвище ім’я, дату народження і тд. Це не важливо тоді, коли людині загрожує небезпека.

Також поліцейських будуть вчити, як правильно розмовляти з людиною по приїзду, як спілкуватись з розлюченими злочинцями, як втішати тих, в кого трапилось горе. Ще дуже важливим аспектом є прийом та збір всієї інформації про пригоду. Деколи люди в стані шоку не можуть все точно передати, тому важливо вміти правильно поставити запитання та систематизувати все те, що вже сказав постраждалий чи свідок.

Переймати досвід чернівецьким поліцейським прийдеться не вперше, проте ця делегація наповнена найбільш успішними службовцями, у яких за спиною багато років досвіду та успішної праці. Сподіваємось, що наші поліцейські запам’ятають все найкраще та будуть часто використовувати.