ВОЛОНТЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО АВТІВКУ, ЯКУ ГОТУЮТЬ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ У ЗОНУ АТО

Середа, 26 жовтня 2016, 13:00

25 жовтня, у приміщенні обласної державної адміністрації, відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Волонтери розповіли про підготовку до зимового періоду, ремонт автівки для бійців 128 гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України та про нагальні потреби на фронті.

За словами голови ГО «Буковинська громада» Володимира Дороша, за минулий тиждень військовим передано вже другу пічку-«буржуйку», яку надав волонтерам благодійник Анатолій Слісарчук. Окрім того, представники торгового дому  «De la vie» передав 120 банок вітамінізованого напою, які будуть передані для Центру звільнення полонених.

Щодо автомобілю (Skoda Favorit), який зараз ремонтується для подальшої відправки у зону проведення АТО, волонтери подякували всім, хто долучається до приведення її у належний технічний стан. «Дякуємо приватному підприємцю Івану Гринюку, СКТ «Маннол», магазину «Драйв», Геннадію Філіпцю, які зголосилися надати необхідні засоби та послуги щодо ремонту авто. Завдяки їх напруженій праці, машина найближчим часом відправиться на Схід», - зазначив волонтер.

У свою чергу, представник 128 гірсько-піхотної бригади ЗСУ Борис Биков, звернувся до волонтерів та небайдужих буковинців, зазначивши, що для функціонування нового дивізіону на Сході необхідні берці, прилади нічного бачення, бензопили, бензогенератор, ноутбук, інструменти тощо. Також військовий подякував підприємцям МТК «Калинівський ринок», зокрема в.о. генерального директора Ігорю Маслянчуку, головному енергетику Сергію Галюку, ПП Миколі Тодоренчуку та всьому колективу за активну допомогу військовим.