Боксер-професіонал Олександр Усик прославив Україну в США

Понеділок, 19 грудня 2016, 14:27

Не найзручніший суперник у Олександра Усика, Табісіо Мчуну має невисокий зріст— 180 см, хоча в Майка Тайсона був такий самий зріст. Перепало так, що обидва бійці є лівшами. З першого погляду Усик виглядає набагато кремезнішим, проте сила Мчуну саме в його зрості, по ньому тяжко влучити, не зручно робити замахи.

Мчуну знає свій козир та вдало користується ним. Мчуну боксує з 8 років, на аматорському ринзі провів більше як 200 поєдинків, у 13 з яких програв. Його батько також боксер, саме він його перевчив на лівшу і поставив його у правосторонню стійку, розуміючи, що це буде його козирем. Проте в Усика є те, чого нема в Табісіо, він Олімпійський чемпіон.

Це перший бій Усика в Америці, суперник видався досить складний, адже з 12 раундів, він тривав аж дев’ять. Перемогу в 9 раунді отримав українець, він зміг захистити своє чемпіонство за версією WBO.

Він здійснив свою мрію, в ранзі чемпіону світу він дебютував у Сполучених штатах, бій був проти класного суперника, він продемонстрував першокласний бокс. У поєдинку було цікаво споглядати за швидкістю рук і ніг боксера. Остання атака була направлена у скроню, саме в цей момент бій було зупинено. Суддя проголосив перемогу Олександра Усика після нокауту Мчуну за 1 хвилину до кінця 9 раунду.