З Чернівців до Єгипту

Четвер, 01 грудня 2016, 16:02

Тепер аеропорту Чернівців дозволили формувати чартерні рейси до Єгипту. Літати можна буде лише до двох найпопулярніших міст. Проте більшість опитаних туди і планують літати. Рейс відкритий поки що до травня наступного року. Проте його планують продовжити ще мінімум на 5 років. Всі відпочиваючі з полегшенням видихнули, адже тепер можна не витрачати сили та кошти на дорогу до Києва або Львову. Тепер можна з рідного міста прилетіти на відпочинок з мінімальними затратами енергії.

Всі тур фірми також оцінили таку новину, оскільки багатьох людей не влаштовував саме цей факт. Тепер же всім, хто не хотів їхати до літака в інше місто можна запропонувати полетіти з Батьківщини.

«Ми дуже раді, тому що кожної зими летимо до Єгипту і вже набридло витрачати зайві гроші та купу сил на переїзд потягом або автобусом до Львову. Це забирає час і гроші. Тепер нарешті ми зможемо летіти з Чернівців. Я впевнена, що завдяки цьому рейсу туристів з Чернівців у Єгипті значно побільшає, адже багатьох знайомих стримував саме цей факт, і це лише мої знайомі. А по місту певно є дуже багато людей, для яких ця новина стала вирішальною на шляху до Єгипту», - розповідає подорожуюча до Єгипту.