Чернівці на туристичній виставці

Четвер, 09 березня 2017, 15:36

В Україні досить добре розвинений туризм. Іноземці сюди хочуть їхати, хоч і побоюються неспокійної ситуації на Сході. Проте є зовсім спокійні міста, які варто відвідати. І це все покажуть на виставці в Берліні.

Чернівці беруть участь у 51-й Міжнародній туристичній виставці ITB Берлін 2017, яка розпочала свою роботу 8-го березня і триватиме по 12 березня включно. ITB Берлін є найбільшою щорічною подією в індустрії туризму та однією з найпотужніших в світі туристичних виставок, яка охоплює 5 континентів, 187 країн, понад 1000 кваліфікованих топ-покупців, понад 10000 експонентів, 23000 делегатів конференції, 165000 відвідувачів та 160000 кв. м площі.

Важливо мати що показати відвідувачам виставки, зацікавити їх гарними зображеннями та відео, які зможуть захопити глядачів та заохотити приїхати. Тому Чернівці представлені оновленою друкованою рекламною продукцією, відеороликами та фото презентаціями найцікавіших об’єктів та подій, які приваблюють туристів та створюють особливу атмосферу гостинності. Ці фото та відео мають переконати людей, що Україну та Чернівці дійсно варто відвідати, тут є хороші місця, які варто побачити на власні очі. Також показуватимуть готелі та заклади харчування.